Showing 3217–3264 of 7408 resultsSorted by latest
PINK M/P & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Mother of Pearl Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,560
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Russalite Weight: | 0.90 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,941
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Emerald Weight: | 1.00 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,715
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,862
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Sapphire Weight: | 1.10 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,653
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,125
SAPPHIRE & DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Sapphire Weight: | 0.35 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,602
PINK SP & DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.35 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,634
SAPPHIRE & DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Sapphire Weight: | 0.33 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,080
RUBY & DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Ruby Weight: | 0.33 CT RB |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,080
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,891
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,058
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,906
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.30 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,298
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.30 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$986
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.22 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$744
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.30 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$744
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Sapphire Weight: | 0.28 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$979
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.19 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.22 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,255
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Emerald Weight: | 0.25 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,372
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.30 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,167
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,846
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Sapphire Weight: | 0.60 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,424
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$14,251
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Amethyst Weight: | 1.35 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,985
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Sapphire Weight: | 0.85 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,445
Showing 3217–3264 of 7408 resultsSorted by latest



