Showing 3265–3312 of 7408 resultsSorted by latest
DIA & BLUE TOPAZ & M/P PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Blue Topaz Weight: | 3.60 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,967
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Amethyst Weight: | 2.80 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,967
DIA & BLUE TOPAZ & M/P EARRING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Blue Topaz Weight: | 8.25 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,215
DIA & BLUE TOPAZ & M/P PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Blue Topaz Weight: | 5.00 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,445
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.26 CT BLU.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,364
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,132
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.00 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,735
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.52 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$786
RUBY & DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Ruby Weight: | 0.75 CT RB |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,612
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Sapphire Weight: | 0.50 CT PRE |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,022
RUBY & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Ruby Weight: | 0.50 CT PRE |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,022
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Emerald Weight: | 0.50 CT PRE |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,022
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT BAG.D |
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,993
DIA & BLACK MOPALPENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Mother of Pearl Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,124
BLUE TOPAZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Blue Topaz Weight: | 2.50 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,196
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Amethyst Weight: | 2.00 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,196
BLUE TOPAZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Blue Topaz Weight: | 2.35 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,185
BLUE TOPAZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Blue Topaz Weight: | 2.30 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,288
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Amethyst Weight: | 2.00 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,288
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Blue Topaz Weight: | 4.60 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,437
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Amethyst Weight: | 4.15 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,407
Showing 3265–3312 of 7408 resultsSorted by latest



