Showing 3313–3360 of 7408 resultsSorted by latest
DIA & MOTHER OF PEARL EARRING
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Mother of Pearl Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,735
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.90 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,378
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Emerald Weight: | 0.40 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,488
PINK SP & DIA CIRCLE FLOWER PE
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.44 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,080
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Emerald Weight: | 0.95 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,065
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Sapphire Weight: | 0.60 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,998
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Sapphire Weight: | 0.50 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,951
DIAMOND &PINK SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 2.20 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,839
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.41BAG +0.25CT |
| Russalite Weight: | 0.95 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,974
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.52 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,802
ONYX & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT CENTER |
| Onyx Weight: | 0.50 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,599
Showing 3313–3360 of 7408 resultsSorted by latest



