Showing 337–384 of 7408 resultsSorted by latest
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Opal Weight: | 0.60 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,276
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Emerald Weight: | 0.60 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,280
LAB GROWN DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | EM.+PER |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,872
LAB GROWN DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 2 CT |
| Lab Grown Weight: | EM.CUT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,952
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,248
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Emerald Weight: | 0.41 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,448
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Emerald Weight: | 0.55 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,836
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.84 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,157
AQUAMARINE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 12.50 CT |
| Aquamarine Weight: | 74 CT AQM |
| Metal: | 14K White Gold |
$116,812
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 1.25 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,940
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.05 CT |
| Aquamarine Weight: | 2.00 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,966
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Emerald Weight: | 0.42 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,043
PERIDOT & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Peridot Weight: | 2.10 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,344
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.85 CT |
| Russalite Weight: | 3.70 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,568
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Diffused Sapphire Weight: | 2.20 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,922
BLUE TOPAZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Blue Topaz Weight: | 9.35 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,730
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Blue Topaz Weight: | 9.75 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,384
Showing 337–384 of 7408 resultsSorted by latest



