Showing 3361–3408 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.30 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,752
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Sapphire Weight: | 2.10 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,707
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Amethyst Weight: | 3.30 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,845
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Sapphire Weight: | 1.20 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,124
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.92 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,014
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Sapphire Weight: | 0.92 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,605
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Amethyst Weight: | 1.60 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,260
Showing 3361–3408 of 7408 resultsSorted by latest



