Showing 3409–3456 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,451
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,862
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,702
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.67 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,215
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.85 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,280
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 75B+80 PT |
| Tanzanite Weight: | 1.25 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,341
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Sapphire Weight: | 0.30 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,707
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,407
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,151
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,468
ENGAGEMENT & WEDDING BAND SET
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 1.30 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,326
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,700
EMERALD & DIAMOND HEART RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Emerald Weight: | 0.18 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,791
MEN’S EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Emerald Weight: | 1.40 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,208
TANZANITE & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,102
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,751
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,999
ENGAGEMENT & WEDDING BAND SET
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 1.80 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$12,591
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.80 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,795
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,488
SAPPHIRE & DIA HEART RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Sapphire Weight: | 0.18 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,791
RUBY & DIAMOND HEART RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Ruby Weight: | 0.18 CT RB |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,791
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.98 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.10 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,509
Showing 3409–3456 of 7408 resultsSorted by latest



