Showing 3457–3504 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.43 CT |
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,717
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.90 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,440
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.84 CT |
| Russalite Weight: | 0.95 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,289
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Emerald Weight: | 0.80 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,780
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,827
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.70 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,352
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.55 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,925
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Sapphire Weight: | 0.80 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,530
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Emerald Weight: | 0.56 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,248
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Russalite Weight: | 0.75 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,199
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,675
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.84 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.85 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,071
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.84 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,426
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.84 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.65 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,265
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.56 CT |
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,143
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Diamond Weight: | 0.26 CT CENTER |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,887
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Emerald Weight: | 0.30 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,386
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Garnet Weight: | 4.60 CT GRNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,256
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Russalite Weight: | 2.45 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,932
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Russalite Weight: | 0.95 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,393
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Russalite Weight: | 1.30 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,545
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,291
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Aquamarine Weight: | 3.40 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,552
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Emerald Weight: | 0.85 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,990
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,587
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Peridot Weight: | 4.20 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,408
Showing 3457–3504 of 7408 resultsSorted by latest



