Showing 3505–3552 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 1.40 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,246
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.10 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,512
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Emerald Weight: | 0.22 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,706
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,281
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Sapphire Weight: | 1.10 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,230
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Sapphire Weight: | 1.47 CT D.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,060
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Emerald Weight: | 1.12 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,988
MEN’S DIAMOND &AQUAMARINE RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Aquamarine Weight: | 2.00 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,125
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,380
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Emerald Weight: | 0.80 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,299
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Sapphire Weight: | 1.50 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,465
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 0.53 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,514
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Emerald Weight: | 0.40 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,098
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.15 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,034
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Sapphire Weight: | 1.30 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,942
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Emerald Weight: | 0.35 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,430
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Diamond Weight: | 0.30 CT CENTER |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,618
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,327
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Sapphire Weight: | 0.80 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,457
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.55 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,957
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Emerald Weight: | 0.60 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,280
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Emerald Weight: | 0.80 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,481
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,592
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Sapphire Weight: | 1.30 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,592
Showing 3505–3552 of 7408 resultsSorted by latest



