Showing 3553–3600 of 7408 resultsSorted by latest
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.68 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,508
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Sapphire Weight: | 0.90 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,407
YELLOW SP & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 1.45 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,401
DIAMOND &PINKSAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.60 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,202
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Emerald Weight: | 0.95 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,751
YELLOW SP & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.70 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,474
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 1.40 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,905
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Emerald Weight: | 1.20 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,445
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Sapphire Weight: | 1.40 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,263
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Emerald Weight: | 1.20 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,431
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.25 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,271
RUBY & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Ruby Weight: | 0.65 CT RB |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,329
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Sapphire Weight: | 0.28 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,241
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Emerald Weight: | 0.24 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,271
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.60 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,342
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.25 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,478
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Sapphire Weight: | 1.50 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,057
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Emerald Weight: | 0.95 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,507
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,634
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,321
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Emerald Weight: | 0.80 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,186
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Emerald Weight: | 0.95 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,866
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.28 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,080
SAPPHIRE & DIAMOND HEART RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Sapphire Weight: | 0.25 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,124
RUBY & DIAMOND HEART RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Ruby Weight: | 0.25 CT RB |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,124
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.65 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,417
TANZANITE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.55 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,372
PINK SAPPHIRE & TANZANIRE RING
| Diamond Weight: | 1.30 CT TZ |
| Tanzanite Weight: | 2.10 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,746
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.46 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,735
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.85 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,518
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 2.30 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,808
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.55 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,876
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Emerald Weight: | 0.54 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,876
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.33 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,848
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Emerald Weight: | 0.35 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,848
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.57 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,096
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.57 CT |
| Emerald Weight: | 0.80 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,298
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.85 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,065
Showing 3553–3600 of 7408 resultsSorted by latest



