Showing 3601–3648 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,754
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.70 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,568
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.60 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,819
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.48 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,964
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.60 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,993
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.30 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,866
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$14,145
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 4.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,891
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,347
TANZANITE & YELLOW ‘SP’ RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT MUL |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,648
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,722
TANZANITE & PINK SAPPHIRE RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.83 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,752
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.00 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,808
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.35 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,023
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.05 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,246
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.25 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,460
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.35 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,504
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,385
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.10 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,414
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,941
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$12,166
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.36 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,677
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Sapphire Weight: | 0.50 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,928
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.27 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,260
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,299
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT BAG.D |
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,474
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,367
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Sapphire Weight: | 0.55 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,367
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.60 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,367
DIAMOND &PINK SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.90 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,463
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.15 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,368
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,016
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.90 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,016
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.80 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,215
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.90 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,060
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.20 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,219
Showing 3601–3648 of 7408 resultsSorted by latest



