Showing 3649–3696 of 7408 resultsSorted by latest
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,854
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.55 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,271
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.75 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,460
TANZANITE & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,459
PINK SAPPHIRE & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.00 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,459
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.55 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,621
TANZANITE & PINK SAPPHIRE RING
| Diamond Weight: | 6 PT+36TZ |
| Tanzanite Weight: | 0.25 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,621
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Emerald Weight: | 0.50 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,621
DIAMOND YELLOW ‘SP’ EARRING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.60 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,080
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.05 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,319
DIAMOND & COLOR ST RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Emerald Weight: | 1.15 CT PRE |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,391
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.42 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,431
DIAMOND & MULTICOLOR BAND
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mixed Precious Weight: | 1.00 CT MX.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,117
DIAMOND & MULTICOLOR BAND
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mixed Precious Weight: | 1.00 CT MX.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,126
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,031
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,142
SAPPHIRE & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,070
PINK SAPPHIRE & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.00 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,182
DIAMOND & MULTICOLOR BAND
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Emerald Weight: | 0.90 CT PRE |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,126
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,446
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,890
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,448
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.47 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,401
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.65 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,826
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Emerald Weight: | 0.65 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,438
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.51 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,212
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,575
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,762
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.80 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,275
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Sapphire Weight: | 0.22 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,962
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,124
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.35 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,124
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.55 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,439
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.65 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.90 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,735
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,446
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.37 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,569
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.43 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,689
YELLOW SP & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.30 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,954
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,954
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.40 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,954
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,563
TANZANITE & YELLOW ‘SP’ RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.55 CT MUL |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,021
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.60 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,920
Showing 3649–3696 of 7408 resultsSorted by latest



