Showing 3697–3744 of 7408 resultsSorted by latest
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.80 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,155
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,391
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,717
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,424
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,149
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,672
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,007
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,825
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,305
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.46 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,765
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,398
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,448
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,035
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.46 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,462
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,086
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.70 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.90 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,735
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.70 CT |
| Sapphire Weight: | 1.10 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,439
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.55 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,446
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.55 CT |
| Sapphire Weight: | 1.10 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,066
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,409
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.93 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,409
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.60 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,699
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,037
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.55 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,021
TANZANITE & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,986
PINK SAPPHIRE & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.00 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,011
EMERALD & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Emerald Weight: | 0.75 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,986
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Emerald Weight: | 0.40 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,808
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,364
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Sapphire Weight: | 0.60 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,722
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.78 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,768
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.53 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,746
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.78 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.80 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,672
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.78 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,833
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.78 CT |
| Emerald Weight: | 0.75 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,232
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.80 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,851
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.50 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,885
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.50 CT |
| Emerald Weight: | 0.75 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,300
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.80 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.10 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,103
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.80 CT |
| Sapphire Weight: | 1.10 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,894
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.80 CT |
| Emerald Weight: | 1.00 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,094
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.29 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,648
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 40C+32 PTMX |
| Diamond Weight: | 0.30 CT BAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,807
Showing 3697–3744 of 7408 resultsSorted by latest



