Showing 3745–3792 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Sapphire Weight: | 0.50 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,577
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,687
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Sapphire Weight: | 0.55 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,215
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.90 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,648
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,321
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.45 BG + 0.08 |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,764
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Sapphire Weight: | 1.40 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,199
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,286
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Sapphire Weight: | 1.50 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,109
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,467
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 48C+11 PT |
| Diamond Weight: | 0.42 CT BAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,693
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 38C+11 PT |
| Diamond Weight: | 0.42 CT BAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,221
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.60 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$15,949
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.70 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,704
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.10 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,203
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Peridot Weight: | 0.85 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,927
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Emerald Weight: | 0.75 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,636
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.85 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,985
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 2.55 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,204
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,599
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,648
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Tanzanite Weight: | 3.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$11,041
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,812
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.80 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,764
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,636
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.70 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,136
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Russalite Weight: | 0.95 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,159
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,897
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 0.55 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,779
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,444
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,041
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Emerald Weight: | 0.65 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,048
SAPPHIRE & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,083
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Sapphire Weight: | 1.40 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,109
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.46 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,768
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,446
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,168
DIAMOND ENGAGEMENT RING (W.G)
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,818
Showing 3745–3792 of 7408 resultsSorted by latest



