Showing 3793–3840 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND ENGAGEMENT RING (W.G)
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,933
DIAMOND ENGAGEMENT RING (W.G)
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,513
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,578
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Sapphire Weight: | 0.70 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,422
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,401
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.39 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.65 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,820
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,751
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Russalite Weight: | 1.60 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,803
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.25 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,233
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,431
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,195
TANZANITE & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,702
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.95 CT BAG.D |
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,568
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,808
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.85 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$15,240
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,524
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,125
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Sapphire Weight: | 1.10 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,125
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,703
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.37 CT |
| Tanzanite Weight: | 3.25 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$17,078
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Diamond Weight: | 0.20 CT CENTER |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,417
MEN’S DIA & PINK SAPPHIRE RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.75 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,168
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.36 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.39 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,553
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,721
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.65 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,836
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.23 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,722
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 1.00 CT PRN.D |
| Diamond Weight: | 0.63 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$11,531
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,815
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.45 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,039
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.46 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,389
TANZANITE & DIA HEART RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,080
Showing 3793–3840 of 7408 resultsSorted by latest



